Můj příběh

Jmenuji se Ondřej Brož a o osobní rozvoj se zajímám většinu dospělého života.

Před několika lety jsem se shodou okolností dostal na terapii SRT.

Pamatuji si ten pocit, kdy ze mě opadly všechny cizí vlivy a já se poprvé ve svém životě cítil, jako skutečně já. Když jsem jel domů autem, léto, stažená okénka a takový vnitřní klid.

Byl to nejklidnější den v mém životě, a proto jsem se už po cestě domů rozhodl, že toto chci zažívat každý den.

Tak jsem podstoupil kurz a začal pracovat na sobě a postupně rozvíjet a zdokonalovat metodu. Od té doby začali obrovské změny jak ve mně, tak v mém okolí. Zvykl jsem si na tu harmonii, takže mě to motivuje na sobě neustále pracovat. Začal jsem dělat terapie pro lidi a následně kurzy.

Terapie jsou pro lidi, co třeba na metodu nemají moc čas, ale pokud chce na sobě člověk skutečně pracovat, je kurz nejlepší volbou.

Já jsem toho důkazem a za touto metodou si stojím na 100%.

Po několika letech jsem zjistil a uvědomil si, že metoda, kterou dělám je úplně odlišná od klasického SRT a proto jsem svojí metodu nazval SCPR - Soul communication and psychological restoration, tedy volně přeloženo jako Komunikace s duší a psychologická náprava.

Ten kdo u mě zažil terapii nebo kurz mi říkal, že byl kdysi někde jinde, a že to bylo něco naprosto odlišného.

A proto jsem si uvědomil, že si lidé mysleli, že zažívají SRT terapii, ale přitom to bylo něco naprosto odlišného. A to, že se mnozí z vás rádi vrací, mi dává motivaci rozjet novou metodu.